12

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy paczek, dziergamy aby nieustająco Was inspirować:-)

Zamówienia złożone i opłacone do godz 12.00 wysyłamy tego samego dnia:-)

Zamówienia złożone i opłacone do godz 12.00 wysyłamy tego samego dnia:-)
Kup w przeciągu:

 

OD 300 zł wysyłka do paczkomatu GRATIS

Uwaga: promocje i rabaty indywidualne nie łączą się 

Producenci
Promocje
Czapka BIG HAT multikolor
Czapka BIG HAT multikolor
119,00 zł 107,10 zł
szt.
Włóczka Adriafil Matita 43 - Bawełna i Konopia
Włóczka Adriafil Matita 43 - Bawełna i Konopia
56,59 zł 50,93 zł
szt.
Włóczka fantazyjna FEZA Alp Dazzle 506 Ecru
Włóczka fantazyjna FEZA Alp Dazzle 506 Ecru
53,19 zł 42,55 zł
Waluty
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Chmura tagów Włóczkowego Bloga

Bobbinowy sznurek do makramy 3mm skręcany z 56 pojedynczych włókien jest wyjątkowo miękki i  gruby, dzięki czemu doskonale uwydatnia piękno makramowych węzłów. Pozwala zrobić gęste frędzle, co nadaje dodatkowego piękna produktom. Bobbinowy sznurek do makramy 3mm zrobiony jest z najwyższej jakości przędzy z recyklingu, która na żadnym etapie produkcji nie wymaga użycia barwników, wody ani żadnych produktów chemicznych.

STANDARD 100 by OEKO-TEX jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Certyfikowany sznurek jest wolny od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka i środowisko. Może być stosowany nawet w produktach dla niemowląt i dzieci do lat 3.

Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular

Nowości
Zestaw drutów KnitPro Ginger Delux
Zestaw drutów KnitPro Ginger Delux
496,92 zł
szt.
Znaczniki plastikowe 20 sztuk
Znaczniki plastikowe 20 sztuk
5,55 zł
szt.

Zakup produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular w sklepie internetowym magicloop.pl

W sklepie interentowym magicloop.pl znajduje się szeroka gama produktów w kategori Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular. Stwórz swoje oryginalne rękodzieła i zaopatrz się w sklepie online. Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular zapewni przyjemność pracy i trwałość  podczas najbardziej wymagających projektów. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular.

Bezpieczne i szybkie zakupy  produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić wam zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular na stronie magicloop.pl. W naszej firmie ważna jest wygoda kupującego. W związku z tym zakupy w naszym sklepie są szybkie, a obsługa proces zakupu jest prosty i intuicyjny. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular i podaruj sobie komfort.

Tanie produkty z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular

Tanie produkty z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular dostępne są w sklepie internetowym magicloop.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz wysoko jakościowe i trwałe produkty z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular do projektu zgodnie z zaplanowanym budżetem. Przedmioty jakie oferujemy, są wybierane przez klientów na różnym poziomie trudności w rękodziele. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów. 

Szybka wysyłka produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular.

W sklepie internetowym Magicloop.pl z włóczkami i akcesoriami do dziergania oraz szydełkowania bardzo duża część produktów jest wysyłana w ciągu maksymalnie 24 godzin od zamówienia. Dodatkowo zamówienia złożone w danym dniu do godziny 11:30 są wysyłane tego samego dnia (nie dotyczy soboty i niedzieli). Inny czas wysyłki mogą mieć głównie gotowe wyroby handmade.

Dostawa produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular do domu ze sklepu magicloop.pl

Czas dostawy produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular jest  uzależniony od formy płatności oraz sposobu dostarczenia zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i to nasi klienci ponoszą tylko  jeden koszt dostawy. 

Cennik na terenie Polski:

Waga paczki

Przelew/Płatność online

Do 20 kg Kurier Inpost

16,5 (Pobranie + 7 zł)

Do 20 kg Paczkomat Inpost

13,50

Kurier DPD

19,50 (Pobranie + 8 zł)

Za zakup powyżej 400 PLN (wartość towaru) - dostawa na terenie Polski GRATIS!!

Czas realizacji zamówienia uzależniony od wybranej formy płatności: w przypadku płatności online (blik i przelew natychmiastowy) przesyłka wysyłana jest najpóźniej w kolejnym dniu roboczym (w ciągu 24 godzin). W przypadku wybrania płatności "przelew tradycyjny", przesyłka jest wysyłana po zaksięgowaniu zapłaty na naszym koncie. Nie wysyłamy paczek na podstawie potwierdzenia przelewu. Przelewy są u nas księgowane po godzinie 15. Całkowity czas realizacji zamówienia na terenie Polski (wraz z dostawą) wynosi od 3 do 5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W przypadku produktów niedostępnych w magazynie, takich jak rękodzieło wykonywane na zamówienie, czas realizacji ustalany jest indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem marta.gorecka@magicloop.pl

Czas realizacji zamówienia do 10 dni roboczych dotyczy zamówień zagranicznych. Ceny podane przy wyborze konkretnego kraju podczas finalizacji zamówienia dotyczą paczek do 15 kg; prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu wyceny małych paczek

Kraje do których wysyłamy paczki - KURIER DPD lub UPS (zależy od kraju): Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja; Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry.

Zwroty produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular

Naszym klientom przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy zakupu produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular. Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: marta.gorecka@magicloop.pl

Zwracane produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Główna 74, 05-530 Krzaki Czaplinkowskie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Reklamacje produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular

W przypadku gdy zakupione produkty z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular okażą się wadliwe, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: info@magicloop.pl lub drogą pocztową na adres ul. Główna 74, 05-530 Krzaki Czaplinkowskie .

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady na produkcie z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Płatność za produkty z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular

Wyboru sposobu płatności dokonuje nasz klient w trakcie składania zamówienia produktów z kategorii Sznurki bawełniane Bobbiny do makramy 3 mm regular

Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

 • Przelewem online (przelew tradycyjny, płatności Shoper i BLIK)
  Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Płatności Shoper 
 • przelewem tradycyjnym:
  numer konta: 19109028350000000142797274

Kontakt:

Magicloop Marta Górecka

ul. Główna 74

05-530 Krzaki Czaplinkowskie

NIP: 8542164788

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00): +48504248548

Kontakt mailowy: info@magicloop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium